Drodzy Uczestnicy mYear 2020! 

Jest już nowa data naszego tegorocznego spotkania! Oczywiście obecny czas nie sprzyja huraoptymistycznym planom, ale wszyscy chcemy widzieć (i słyszeć!) przyszłość w jasnych barwach.

Zapraszamy na mYear 2020 w dn. 16-18 października 2020 r.

Traktujemy tę datę poważnie i podjęliśmy konkretne decyzje i starania, aby właśnie wtedy zrealizować nasze spotkanie. Oczywiście najbliższe tygodnie pokażą na ile tegoroczny kalendarz w ogóle może być wiarygodny – ale chcemy widzieć wspólny cel. Zakładamy, że przez te ponad pół roku sytuacja wróci do normalności i mYear 2020 w październiku odbędzie się.

Uczestników kategorii konkursowych, którzy pozostawiają swoje zgłoszenie aktywne – zapraszamy, nie jest wymagane ponawianie zgłoszenia! W październiku uczestnicy, którzy będą już w innych szkołach/uczelniach niż obecnie, będą mogli (według własnego wyboru) reprezentować stare/nowe lub obie placówki i nauczycieli.

Uczestników kategorii konkursowych, którzy nie mogą przyjechać 16-18 października prosimy o indywidualne imienne maile z rezygnacją i z podaniem numeru konta do zwrotu opłaty wpisowej – w terminie do 10 maja.

Nauczycieli i obserwatorów prosimy o krótką wiadomość przez mail lub formularz kontaktowy na stronie: „potwierdzam przyjazd na mYear w październiku” / „nie mogę przyjechać w październiku”. 

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że liczba pierwotnie zgłoszonych uczestników osiągnęła nasze organizacyjne maksimum logistyczne. Nie chcieliśmy odmawiać nikomu w ostatnich dniach/godzinach zapisów, ale równocześnie nie planujemy już dużego  – poza zgłoszonymi – naboru uczestników na październikową edycję. Dodatkowe zapisy otworzymy tylko wówczas, jeśli zwiększą się nasze możliwości techniczne lub pojawią się pojedyncze zwolnione miejsca.

WYZWANIE ONLINE
już 28 marca